Центр социальных проектов будущего

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ КУЗЬМІНОЇ МЕЛАНІЇ (33.000 ГРН.)

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ КУЗЬМІНОЇ МЕЛАНІЇ (33.000 ГРН.)

2 вересня 2021 року Фондом було розпочато збір коштів на реабілітацію для Кузьміної Меланії (м. Кривий Ріг) на суму 33.000 гривень.

Д О П О М О Г Т И 

Дата народження: 03.03.2013

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез

Восьмирічна Меланія з самого народження бореться з випробуваннями. Дівчинка народилася недоношеною, в рік отримала групу по інвалідності, перенесла 4 операції, змушена носити підгузки і їсти спеціальне харчування. Попри все це, Меланія не втрачає оптимізм і найбільше у світі хоче навчитися ходити.

Меланія народилася на 28 тижні вагітності з вагою 970 грамів. На момент виписки вага дівчинки досягла 2,500 кг. Дівчинку одразу поставили на облік до невролога, ортопеда і окуліста. Почали робити зарядки, уколи, масажі, УЗД, КТ, МРТ.  На прийомі в ортопеда дівчинці поставили діагноз «підвивих», а потім і «вивих тазостегнових суглобів». За три роки дівчинка перенесла чотири операції на кульшових суглобах обох ніжок, їй ставили титанові пластини.

Дитина росте, але хвороба не відступає. Сім’ї стає все важче і важче знаходити необхідні суми для лікування дівчинки. Меланія живе з мамою на дитячу пенсію по інвалідності, тато дівчинки з сім’єю не живе, аліменти не платить.

Меланія розумна дівчинка, вона все розуміє, запам’ятовує, вона весела і життєрадісна. Зараз дівчинці життєво важливо пройти курс реабілітації, який її сім’я, на жаль, сплатити не в змозі. Дівчинка не може сидіти, стояти, ходить лише із підтримкою, але дуже хоче навчитися самостійно ходити!

Мама і бабуся дівчинки звертаються до всіх небайдужих людей, які мають можливість допомогти Меланії потрапити на реабілітацію і впоратися з хворобою !