ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ МАЙБОРОДИ КІРИ (20.050 ГРИВЕНЬ)

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ МАЙБОРОДИ КІРИ (20.050 ГРИВЕНЬ)

31 серпня 2021 року Фондом було відкрито збір коштів на курс реабілітації для Майбороди Кіри (Харківська область) на суму 20.050 гривень.

Д О П О М О Г Т И 

У віці 2,5 роки мама Кіри почала помічати, що дитина не схожа поведінкою на дітей свого віку. Родина почала звертатися до фахівців, і протягом року з’ясувалося, що у Кіри аутизм. Їй оформили інвалідність, і почалися постійні реабілітації. Весь цей час дівчинка безперервно працювала з корекційними педагогами, була на іпотерапії, на дельфінотерапії.

Кіра – весела, позитивна дівчинка, яка відвідує дитячий садок, вона відкрита до спілкування з дорослими та дітьми, непосидюча та активна в повсякденному житті. Але дівчинка не розмовляє, за свої 5 років вона не сказала ще жодного слова, вона не може контролювати свою поведінку (часто в неї бувають істерики, свої протести вона висловлює криками, негативними реакціями). Дівчинка потребує постійної допомоги дорослих.

Завдяки підтримці небайдужих людей, Кіра регулярно проходить курси реабілітації, і це дуже позитивно впливає на її розвиток: останнім часом вона почала проявляти більший інтерес до навчання, стала більш спокійною, вона із задоволенням вивчає букви, складає з них слова.

Результати Кіри вселяють надію і надихають. Але потрібно продовжувати курси реабілітації, щоб допомогти Кірочці почати розмовляти і сказати перше найголовніше в житті слово «мама».