Центр социальных проектов будущего

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ШЕЛЕСТА АРТЕМА (83.300 ГРН)

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ШЕЛЕСТА АРТЕМА (83.300 ГРН)

26 листопада 2021 року Фонд розпочав збір коштів на слухові апарати для Шелеста Артема (Чернігівська область) на суму 83.300 гривень.

Д О П О М О Г Т И     А Р Т Е М У 

Артем – перша дитина у сім’ї. На першому році життя йому діагностували двобічну сенсоневральну приглухуватість 3-4 ступеня та дитячий церебральний параліч, лівобічний спастичний геміпарез із тяжким стійким порушенням функції кінцівок. Зараз Артему 12 років, увесь цей час уся сім’я докладала неабиякі зусилля, щоб допомогти хлопчику досягнути успіхів у розумовому розвитку та навчанні, де він зазнавав значних труднощів.

Артем закінчив 5-й клас Білоцерківського навчально-реабілітаційного центру на достатньому рівні і перейшов до 6-го. Він виявляє зацікавленість до навчання, здібний до фізкультури – це його улюблений предмет.

Зараз у Артема немає жодного слухового апарату! Раніше батьки брали 1 апарат у кредит, але він зламався у 2012 році, і відтоді хлопчик без апаратів, розмовляє він зі значними вимовними дефектами та жестовою мовою, але сурдопедагоги бачать хорошу перспективу в оволодінні хлопчиком якісним усвідомленим усним мовленням, та для цього вкрай необхідні два слухові апарати. На жаль, сім’я має великі матеріальні труднощі, виховує маленьку сестричку Єлизавету віком менше року і не спроможна придбати для Артема слухові апарати.

Ваша невелика підтримка допоможе зробити Артему великий крок до повноцінного майбутнього.