ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ СУХОМЛИНА ДАВИДА (87.720 ГРН)

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ СУХОМЛИНА ДАВИДА (87.720 ГРН)

31 серпня 2021 року Фондом було відкрито збір коштів на курс реабілітації для Сухомлина Давида (м.Київ) на суму 87.720 гривень.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, сходяща косоокість, атрофія зорових нервів, симптоматична епілепсія у вигляді фокальних приступів.

Д О П О М О Г Т И 

Крововилив у мозок, який стався на 1 тижні життя, позбавив Давида здорового щасливого дитинства. Діагноз «ДЦП» застав зненацька родину хлопчика, але вони мужньо проходять усі етапи лікування. Давид – дуже сильний хлопчик і показує гарні результати від реабілітації, але йому необхідна допомога!

Давид народився на 30 тижні вагітності з вагою всього 1 350 грамів і зростом 40 см. Причиною цього став виявлений діагноз «рак» у мами хлопчика. Крихітний малюк із першого дня свого життя був не в маминих обіймах, а в численних трубочках та датчиках…

Коли Давиду було 6 місяців, лікарі озвучили моторошний діагноз — ДЦП. Хлопчик пройшов 4 курси Бобат та Войта терапії, має щодня заняття вдома з реабілітологом, які чергуються з реабілітаційними центрами. Також батьки звернулися за допомогою логопеда і психолога, заняття проходять кілька разів на тиждень, крім цього, ще є басейн та іпотерапія. Кожну вільну хвилину між заняттями батьки займаються з Давидом самостійно.

Давид – дуже сильний та розумний хлопчик, різні спеціалісти говорять про хороші перспективи лікування. Сім’я Давида просить допомогти йому в відчайдушній боротьбі за своє здоров’я, бо самостійно вони вже справлятися не можуть!