Центр социальных проектов будущего

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ВЛАСЮК ЛАРИСИ (83.300 ГРН.)

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ВЛАСЮК ЛАРИСИ (83.300 ГРН.)

2 вересня 2021 року Фондом було відкрито збір коштів на слухові апарати для Власюк Лариси (Черкаська область) на суму 83.300 гривень.

Д О П О М О Г Т И 

Дата народження: 16.01.2005

Діагноз: двобічна хронічна сенсоневральна приглухуватість ІІІ ст., глухота ІV ст.

16-річна Лариса стоїть на порозі свого дорослого життя, але вроджена глухота стає на заваді її повноцінному майбутньому. Дівчинка прагне отримати хорошу освіту, працювати, мати власну родину, бути потрібною для суспільства. Значно допоможуть реалізувати ці плани слухові апарати, на які, на жаль, родина не має коштів.

Лариса – єдина дочка у мами. У зв’язку з тим, що у мами цукровий діабет, Лариса народилася у важкому стані. З перших місяців народження мама зрозуміла, що її маленька донечка не чує. У два роки Ларисі в Інституті отоларингології м. Києва поставили невтішний діагноз: двобічна хронічна сенсоневральна приглухуватість ІІІ (третього) ступеню, глухота ІV (четвертого) ступеню.

Мама Ларису виховує самотужки. Тато участі в вихованні дитини не бере. Допомоги на придбання слухових апаратів не надає.

Лариса не розмовляє, проте спілкується мовою жестів. Вона закінчила 8 класів, і вже скоро їй потрібно буде вибирати професію, щоб потім працювати і бути потрібною для суспільства, вийти заміж та мати сім’ю. Мама, на жаль, не має змоги придбати для Лариси слухові апарати, оскільки великі кошти було витрачено на лікування самої жінки – глаукоми у зв’язку з цукровим діабетом.

Ваша невелика підтримка допоможе зробити Ларисі великий крок до повноцінного майбутнього. Слухові апарати відкриють Ларисі шлях у нове життя. Родина дівчинки звертається до всіх чуйних сердець з проханням допомогти Ларисі реалізуватися у житті.