Центр социальных проектов будущего

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ НА ЛІКУВАННЯ ДЛЯ ТЕРНОВА МАКСИМА: 28.880ГРН

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ НА ЛІКУВАННЯ ДЛЯ ТЕРНОВА МАКСИМА: 28.880ГРН

28 травня року Фондом було розпочато збір коштів для лікування Тернова Максима (Миколаївська обл.) на загальну суму 28 880 грн.

Дата народження:  21.03.2006 р.

Діагноз: ДЦП

ПІДТРИМАТИ І ДОПОМОГТИ

Коли у сім’ї зростає дитини з ДЦП, кожен день – це невпинна боротьба протягом усього життя… Максиму зараз уже 15 років, і до цього часу хлопчик багато чого досяг, але, як і минулі – подальші перемоги він не зможе здійснити без допомоги добрих людей та спеціалістів, які допоможуть йому зробити ще один крок у оволодінні своїм тілом.

Діагноз «ДЦП» Максиму поставили в 11 місяців, відтоді і почалось постійне лікування. Хлопчик навчається у звичайній школі, ходить на плавання, його мама робить усе, щоб забезпечити своєму сину повноцінне майбутнє. У Максима збережений інтелект, тому надія, що одного дня хлопчик буде здоровим, є.

Зараз у Максима інтенсивно збільшується ріст, але дуже сковує спастика, необхідні реабілітації, а у мами Олени вже просто немає ресурсів, щоб оплачувати постійне лікування.

Дитячий церебральний параліч (ДЦП) є збірним терміном для групи захворювань, які проявляються передусім порушеннями рухів, рівноваги та положення тіла. Церебральний параліч спричиняється порушенням розвитку мозку або пошкодженням однієї чи декількох його частин, які контролюють м’язовий тонус та моторну активність (рухи). Діти з церебральними паралічами переважно відстають у своєму моторному розвитку і пізніше досягають таких віх моторного розвитку, як перевертання, сидіння, повзання та хода.

В рамках цього проекту ми збираємо кошти на курс реабілітації для Максима.

ПІДТРИМАТИ І ДОПОМОГТИ