Центр социальных проектов будущего

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ НА СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ДЕЙНЕКА ВАДИМА: 59.998 ГРН.

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ НА СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ДЕЙНЕКА ВАДИМА: 59.998 ГРН.

10 червня 2021 року Фонд розпочав збір коштів на слухові апарати для Дейнека Вадима (м.Бориспіль) на загальну суму 59.998 грн.

Дата народження: 02.11.2013 р.

Діагноз: двостороння сенсоневральна глухота 4 ст.

ДОПОМОЖІТЬ ВАДИМУ ЧУТИ

Маленький Вадим народився і вже не чув. Батьки лише у 6 місяців зрозуміли, що щось не так, їх маленький хлопчик не реагує на звуки… Пройшовши обстеження в лор-інституті, дізнались, що дитина справді не чує.

До 2,5 років Вадимчик зростав у повній тиші, потім батькам вдалось безкоштовно отримати слуховий апарат в обласній лікарні, але він не підходить для нього. Хлопчик не чує чітких звуків, і через це зазнає великих складнощів у розумінні мови, у навчанні говорити, коли ж він намагається говорити, то робить це дуже голосно… Для того, щоб якісно опанувати мовлення, вчитися, розвиватися, контактувати зі світом, потрібні сучасні та надійні слухові апарати. Але у батьків немає можливості придбати дорогі апарати.

Минулого року Вадимчик почав навчатися у спеціалізованій школі у м. Київ. Хлопчик любить малювати, дивитися мультфільми, складати «Лего». І тепер потреба у слухових апаратах відчувається ще гостріше.

Для дітей, що не чують, вкрай важливо якнайшвидше почати використовувати потужні слухові апарати, тоді значно краще відбувається процес звикання, а відповідно і розвитку. Коли ж дитина все життя живе у тиші – вона дуже лякається, коли їй дають спробувати слухові апарати – так багато звуків, шуму… що з усім цим робити?..

Вадимчику зараз 7 років, це вік, коли дитина найактивніше вчиться і розвивається. Лиш Ваша підтримка та допомога  можуть кардинально змінити життя дитини і забезпечити їй повноцінне майбутнє!

ДОПОМОЖІТЬ ВАДИМУ ЧУТИ