ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ НА СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ДІЛЬНОГО ДАНИЛА

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ НА СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ДІЛЬНОГО ДАНИЛА

21 травня 2021 року Фонд розпочав збір коштів на слухові апарати для дільного Данила (м. Херсон) на загальну суму 49.998 грн.

Дата народження: 04.02.2005 р.

Діагноз: двостороння нейросенсорна глухота, туговухість 3 ст.

ДОПОМОЖІТЬ ДАНИЛУ ЧУТИ

Данило народився недоношеним – на 24-му тижні. У 3 роки хлопчику діагностували затримку психомовного розвитку, а у 4 – порушення зору. В 11 років хлопчик почав втрачати слух. Це сталося у 2016-му, того самого року, коли сім’ї довелося покинути рідну домівку в Донецькій області через воєнні дії, та переїхати до Херсону. Там Данила влаштували у спеціалізовану школу, де навчаються дітки з порушеннями слуху. Йому діагностували двосторонню сенсоневральну глухоту справа та туговухість 3 ст. зліва.

Данило залюбки освоює навчальну програму, він почав розмовляти, але з дефектом. Бо людина говорить так, як чує. «Данило дуже чутливий, лагідний, дуже любить життя і все, що оточує навколо. Але він обмежений у спілкуванні, спілкується лише в межах школи та сім’ї. Інші люди не розуміють жестову мову, а він їх не чує», – ділиться мама Іванна.

Данилові зараз 16 років, час втрачено, але є надія, що слуховий апарат допоможе у розвитку мови та навчання. У Данила ще є менший братик Марк, мама Іванна виховує їх сама, рідних вони не мають, оплатити такі дорогі слухові апарати мама не в змозі, тому Данилу немає звідки чекати допомогу, окрім від людей, які здатні співчувати і зробити невеликий вклад у повноцінне майбутнє хлопця.

ДОПОМОЖІТЬ ДАНИЛУ ЧУТИ