Центр социальных проектов будущего

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ НА СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ МАКАРЕНКО СОФІЇ

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ НА СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ МАКАРЕНКО СОФІЇ

25 листопада було розпочато збір коштів на слухові апарати для Макаренко Софії (м.Суми) на суму 83 998 грн.

Діагноз: сенсоневральна туговухість 3-4 ст.

Дата народження: 01.09.2008 р.

ДОПОМОГТИ СОФІЙЦІ

Софія – одна донька в родині батьків, які не мають проблем зі слухом. До п’яти років вона розвивалась, як звичайна дитина. В п’ять років батьки почали помічати, що вона не реагує на їхні звернення до неї, не чує. Звернулися до лікаря, який поставив остаточний діагноз «сенсоневральна туговухість 3-4 ступеня». На одному вусі майже глухота. Цей діагноз, як грім серед ясного неба, для родини та і самої дитини…

Зараз Софії 12 років, вона навчається в звичайній школі. Займається плаванням, мріє стати відомим блогером. Але має певні мовні дефекти, через порушення слуху. Фахівець, який займається з Софією, каже, що Софія дуже старанна та зможе з часом досягти чистого мовлення, без дефектів. На порушення слуху в Україні та у всьому світі страждає кожна 9 людина. З цим можна жити повноцінно, повноцінно ходити до школи, бути в суспільстві людей, що чують.

Але для цього потрібні потужні слухові апарати. І родина Софії не в змозі їх придбати самостійно. «Ми дуже хочемо, щоб нам допомогли, і наша донька не втратила можливості далі розвивати мовлення, навчатися в звичайній школі, обирати майбутню професію, роботу, бути повноцінним членом нашого суспільства», – говорять батьки дівчинки. Найжахливіше, що може бути для матері й батька, якщо не буде слухового апарата, що дитина не чує голос своїх батьків та близьких, вона ризикує знову потрапити в спецінтернат і потрапити у світ тиші, з якої вони так старанно намагаються її витягти у світ звуків.

Подаруйте Софійці можливість і надалі жити і розвиватися у світі звуків!