Центр социальных проектов будущего

ВІДКРИТО ЗБІР НА АПАРАТ ШВЛ ДЛЯ РІВНЕНСЬКОЇ ЛІКАРНІ

ВІДКРИТО ЗБІР НА АПАРАТ ШВЛ ДЛЯ РІВНЕНСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Маленьким легеням потрібно повітря

Сьогодні 6 квітня 2020 року Фондом було відкрито збір на закупку апарату ШВЛ для Рівненської дитячої обласної лікарні на суму 605 000 грн..

ДОПОМОГТИ МОЖНА ТУТ

Поширення вірусу Covid-19 на території України вказало нам на ще одну гостру проблему, яка існує у нашій державі – це нестача апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) у лікарнях. Ці апарати вкрай необхідні так, як призначені для подачі кисню у організм людини, коли вона не може дихати самостійно, та під час операцій. На жаль, у реанімаційному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні немає жодного апарату ШВЛ, який своїми технічними можливостями відповідав би стандартам медичної допомоги при різних критичних випадках та хворобах.А це означає, що шанси врятувати життя тій чи іншій дитині – набагато менші… ця ситуація є критичною, особливо у час, коли лікарні заповнюються пацієнтами у зв’язку із поширенням коронавірусу, а Рівненська ОДКЛ входить до списку лікарень для оперативного реагування при ускладненні епідеміологічної ситуації пов’язаної з вірусом Covid-19.

Апарат, на який ми збираємо кошти, зможе забезпечувати киснем дітей від 3 кг, тобто новонароджених, а також дітей, що мають ускладнення респіраторних захворювань, крупу та інших хвороб, у тому числі і Covid-19. Забезпечивши лікарню таким апаратом ШВЛ – ми забезпечимо життя малюкам.

Дихальний контур в даному апараті ШВЛ одноразовий, але так як наразі ситуація з контурами на ринку дуже складна, ми не можемо зараз надати рахунок на набір контурів для апарату, так як рахунок постачальники можуть надати за наявності продукції. Контури надійдуть лише у травні-червні. Тому ми зобов’язуємося придбати у подальшому контури за рахунок Фонду.

На жаль, придбати апарати ШВЛ в усі лікарні країни в один момент – складно. Але роблячи крок за кроком – ми разом зможемо забезпечити країну усім необхідним.

Хай Україна буде здоровою!