Центр социальных проектов будущего

ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЛІКАРНІ

ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Передали витратні матеріали на суму 3040 грн.

Сьогодні 16 листопада 2020 року Фонд оплатив передав витратні матеріали у вигляді рукавичок, масок та антисептику в онкогематологічне відділення Кіровоградської обласної дитячої лікарні на 3040 гривень.

Кіровоградська обласна лікарня — багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад вищої категорії, який протягом майже 70 років надає в повному обсязі кваліфіковану спеціалізовану стаціонарну та консультативну поліклінічну допомогу хворим з усього регіону. Лікарня заснована в 1945 році на 200 ліжок.

Гематологічне відділення Кіровоградської обласної лікарні функціонує з 1960 року. Зараз гематологічне відділення розгорнуто на 30 ліжок, щорічно в відділенні гематологічним хворим надається висококваліфікована спеціалізована допомога з різними захворюваннями системи крові.

Відділення співпрацює з Інститутом гематології та трансфузіології м.Києва, Державним інститутом патології крові та трансфузійної медицини м.Львова, Київським інститутом експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кравецької НАН України, Національним інститутом раку, Науковим центром радіаційної медицини, Центром трансплантації кісткового мозку, Медичною академією післядипломної освіти, кафедри гематології.

Завдання відділення — повне одужання або досягнення ремісії захворювання з метою продовження і поліпшення якості життя гематологічним хворим.
— гострі та хронічні лейкемії, різні форми анемії, геморагічні діатези, коагулопатії;
— лікування проводиться відповідно до сучасних стандартів обстеження та лікування гематологічних хворих, затверджених МОЗ України.

Допомога для лікарні здійснюється в рамках програми «Діти проти Раку» — це всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.