Центр социальных проектов будущего

ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ В ЛИСИЧАНСЬКУ ЛІКАРНЮ

ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ В ЛИСИЧАНСЬКУ ЛІКАРНЮ

Закупили та передали на 5000 грн.

Сьогодні 29 грудня 2020 року Фонд закупив канюлі, системи та медичні маски для лікування дітей в Обласну дитячу лікарню у м. Лисичанськ.

ЛОДКЛ обслуговує дитяче та підліткове населення 3 міст та 12 районів Луганської області, внутрішньо переміщених осіб і жителів з тимчасово окупованої території, а також із сусідньої Донецької області.

Луганська обласна дитяча клінічна лікарня передислокована на територію, підконтрольну української влади, в м Лисичанськ 11 березня 2015 року.

Без забезпечення основними матеріалими хворого та лікарні — ми не можемо говорити взагалі про будь-яке лікування. А саме ця проблема зустрічається дуже часто у лікарнях нашої країни. Для онко хворихдітей дуже важливо, щоб процес лікування проходив безпереревно, адже від цього залежить життя дитини. Положення аналогів і моніторингу показників крові — це засіб забезпечення якісного лікування та контролю стану пацієнтів.

Нагадуємо, що «Діти проти раку» — всеукраїнський проект екстренной медикаментозної допомоги онко хворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни.