Центр социальных проектов будущего

ВВЕДЕННЯ СТОВБУРОВИХ КЛІТИН ДЛЯ СОКОЛОВОЇ МАШІ (28.000 ГРН.)

ВВЕДЕННЯ СТОВБУРОВИХ КЛІТИН ДЛЯ СОКОЛОВОЇ МАШІ (28.000 ГРН.)

Сьогодні 10 вересня Фонд оплатив процедуру введення стовбурових клітин для Соколової Марії на суму 28.000 гривень.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, симптоматична епілепсія.

Маша з народження має ураження центральної нервової системи і асфіксію. В 1,5 місяці у Маші почалися судоми.  До того ж, виявилося, що у дівчинки дистонічні атаки змішаної форми. Вона не могла сидіти в колясці або просто лежати. Її постійно вигинало.

У березні 2017 року із допомогою хорошого епілептолога напади були повністю куповані. Маша продовжувала заняття в центрах реабілітації, а також займалася з мамою вдома. Але в лютому 2020 року у Маші стався інсульт. Лікарі говорили, що шансів у дитини немає, операцію вона не перенесе, і її ураження мозку, порушення метаболізму і субдуральна гематома несумісні з життям. Але сталося диво, Маша не просто показала хорошу реакцію на лікування, а й досить швидко відновилася і дала хороший стрибок в розумовому і фізичному розвитку.

У вересні 2020 роки мама Маші дізналася про свою наступну вагітність, і лікарі запропонували їй провести забір пуповинної крові і самої пуповини для виділення стовбурових клітин.  Ті, хто пройшли лікування, відзначають дуже хороші результати. Стовбурові клітини, потрапляючи в організм, починають проникати туди, де є збій, і відновлювати те, що пошкоджено.

В короткий термін нам вдалося зібрати кошти на процедуру для Маші. Сподіваємося на гарний результат! Дякуємо усім, хто долучився до збору!