Центр социальных проектов будущего

ЗАКУПИЛИ СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ТКАЧЕНКО АРСЕНІЯ (59.998 ГРН)

ЗАКУПИЛИ СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ТКАЧЕНКО АРСЕНІЯ (59.998 ГРН)

Сьогодні 18 листопада 2021 року Фонд закупив слухові апарати для Ткаченко Арсенія (м.Вишневе) на суму 59.998 гривень.

Дата народження: 18.11.2014.

Діагноз: Двобічна сенсоневральна глухота 4 ст.

Арсену 7 років, він дуже активний, позитивний і добрий хлопчик, та є одне «але»: він не знає, як це – чути.  Арсен зростає у родині батьків, які не чують. Його сестричка Аріна має такий же діагноз.

Мама та тато дуже хочуть забезпечити своїх дітей слуховими апаратами, щоб дати їм можливість чути, але на жаль, держава не надає безкоштовні апарати для діток, а заробити такі кошти самостійно батьки не в змозі.

«Іноді, коли Арсен грається на дитячому майданчику, діти ображають мого сина, глузують з нього, а він цього не розуміє… На це боляче дивитися», – ділиться з нами мама Наталія.

Дякуємо усім, хто долучився до збору коштів на слухові апарати для хлопчика! Ви подарували Арсенію нове життя у світі звуків!

Але на цьому наша допомога родині Ткаченко не завершується. Ми продовжуємо збір коштів для сестрички Арсенія Аріни. У дівчинки є один слуховий апарат, і завдяки йому вона зрозуміла, як це – чути голоси однолітків, коли вони звертаються до неї, чути шум на вулиці, чути цей світ!.. Але цей слуховий апарат слабкий, та його пора змінювати, до того ж дівчинці необхідні два слухових апарати, тому вона також потребує допомоги.

Д О П О М О Г Т И     А Р І Н І 

Аріна заслуговує на право чути!!! Разом ми можемо їй у цьому допомогти!