Центр социальных проектов будущего

ЗАКУПИЛИ СПЕЦІАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ МОРЯ АННИ (20.592 ГРН)

ЗАКУПИЛИ СПЕЦІАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ МОРЯ АННИ (20.592 ГРН)

Сьогодні 7 жовтня 2021 року Фонд закупив спеціальне харчування для Моря Анни на суму 20.592 гривні.

Діагноз: Комбінований порок серця, Церебральний тетрапарез, ДЦП.

Анна була бажаною довгоочікуваною дитиною. За день до пологів на УЗД почули жахливу новину — у дитини важкий порок серця. І ось, коли народилася чудове малятко, сподівалися, що діагнози помилкові, але, на жаль, після пологів все підтвердилося: ВПС гіпоплазія лівих відділів серця, атрезія мітрального клапана, подвійне відходження магістральних судин від правого шлуночка. Попереду була довга і важка боротьба за життя вже з народження. За прогнозами лікарів малятку необхідно було зробити 3 операції на серці. Перша пройшла успішно, коли Анюті було 1,5 місяці, друга пройшла успішно, але на 5-у добу після операції в реанімації у дитини почалася внутрішня кровотеча. В результаті — ще три операції і місяць в реанімації без будь-яких прогнозів. Сім’я з цим впоралася. Але прийшло нове випробування — гідроцефалія. КТ-Ознаки великої двосторонньої мультікістозної енцефаломаляції і ДЦП. Тепер потрібно не упустити час, і постійно потрібні реабілітації, на які необхідні великі суми грошей.

ДЦП та втрата ваги — це дуже страшно. Ані зараз 8 років, вона не вміє сидіти, ходити, розмовляти, але дівчинка велика розумниця, все розуміє і старається.

Для того, щоб Аня змогла навчитися сидіти і ходити — їй потрібні м’язи. У тонусних діток проблеми з вагою і м’язами. Анюті постійно потрібно приймати спецхарчування для набору ваги. 

Фонд закупив необхідне спецхарчування і вже зовсім скоро воно буде передане Анні!