Центр социальных проектов будущего

ЗАКУПИЛИ ТЕСТИ НА АНТИГЕНИ COVID-19 ДЛЯ ХАРКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ (11.600 ГРН)

ЗАКУПИЛИ ТЕСТИ НА АНТИГЕНИ COVID-19 ДЛЯ ХАРКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ (11.600 ГРН)

Сьогодні 4 листопада 2021 року Фонд з нашими друзями та партнерами АТ «БАНК СІЧ» закупили та передали тести на антиген COVID-19 для онкологічного відділення Харківської обласної дитячої лікарні на суму 11.600 гривень.

Covid-19 —  це справжнє випробування, з яким стикнулося сучасне покоління. Майже щодня Україна б’є рекорди по кількості хворих і померлих людей від вірусу. Харків та Харківська область, на жаль, знаходяться серед «лідерів».

На даний момент, госпіталізація діток до онкологічного відділення лікарні без тесту на COVID-19 заборонена. Пацієнтам доводиться обстежуватися за місцем проживання, що не завжди зручно. Набагато ефективніше буде робити тести в самій лікарні безпосередньо перед госпіталізацією.

Тести вже закуплені і зовсім скоро будуть передані до Харківської обласної дитячої лікарні.

Боротьба з коронавірусом ще не завершена. Бережіть себе і піклуйтеся про оточуючих. Тільки спільними зусиллями ми можемо побороти пандемію і повернутися до звичного нормального життя без масок та обмежень.

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.