Центр социальных проектов будущего

ЗАКУПИЛИ ТЕСТИ НА АНТИГЕНИ COVID-19 ДЛЯ КИЇВСЬКОЇ ЛІКАРНІ №7 (20.300 ГРН)

ЗАКУПИЛИ ТЕСТИ НА АНТИГЕНИ COVID-19 ДЛЯ КИЇВСЬКОЇ ЛІКАРНІ №7 (20.300 ГРН)

Сьогодні 24 листопада 2021 року Фонд разом з нашими друзями та партнерами компанією «iBox» закупили тести на антиген COVID-19 для Київської дитячої лікарні №7 на суму 20.300 гривень.

Київська дитяча лікарня № 7 — сучасна медична установа з багатопрофільним стаціонаром і потужним консультативно-діагностичним центром. Надає стаціонарну та амбулаторну медичну допомогу вторинного (спеціалізованого) рівня дітям віком від 1 місяця до 18 років.

Головним прагненням лікарні є лідерство з надання медичних послуг дитячому населенню за рахунок пріоритетної орієнтації на їх якість, освоєння нових технологій, високої культури обслуговування з урахуванням конкретних вимог та очікувань пацієнтів.

У зв’язку із важкою епідеміологічною ситуацією через короновірусну інфекцію та недостатнє фінансування, лікарня звернулася до нас за допомогою. Нашим медикам не вистачає навіть базових речей, таких як маски та рукавички. А госпіталізація проводиться лише після тесту на коронавірус.

Ми продовжуємо надавати допомогу лікарням і висловлюємо щиру вдячність лікарям за їх роботу!

Боротьба з коронавірусом ще не завершена. Бережіть себе і піклуйтеся про оточуючих. Тільки спільними зусиллями ми можемо побороти пандемію і повернутися до звичного нормального життя без масок та обмежень.

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.