Центр социальных проектов будущего

ЗАКУПИЛИ ВІЗОЧОК ДЛЯ ЗАКОРДОНЦЯ НІКІТИ (26.725 ГРН)

ЗАКУПИЛИ ВІЗОЧОК ДЛЯ ЗАКОРДОНЦЯ НІКІТИ (26.725 ГРН)

Сьогодні 29 листопада 2021 року Фонд купив візочок для Закордонця Нікіти (Вінницька область) на суму 26.725 гривень.

Дата народження: 12.01.2015 р.

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія з відсутністю самостійного сидіння та ходи, 4 рівень рухових порушень по системі GMFCS. Затримка мовленнєвого розвитку.

Історія цього малюка почалася з його перших днів – хлопчик передчасно народився, 4 дні провів у реанімації. Невдовзі йому поставили діагноз «утробне інфікування з ураженням легень та головного мозку», кінцевими діагнозами стали «ДЦП, подвійна геміплегія, міоклінічні напади, затримка психомовного розвитку»… Але мама Нікіти – Ірина – не опустила руки і почала робити все, аби здобути здоров’я для свого синочка. Уже протягом 6-ти років вони старанно займаються, і усі досягнення лише завдяки старанням і систематичним заняттям.

Зараз Нікіті 6 рочків. У нього відсутні навики самостійного пересування. Хлопчик переніс дві операції за методом Ульзібата і тепер потребує довготривалої, регулярної та дороговартісної реабілітації.
Наступного року Нікітка має йди до першого класу. Щоб хлопчик мав можливість навчатися разом із усіма дітками, мати повноцінне спілкування з однолітками, йому необхідний візочок аби мати можливість дістатися навчального закладу.

Адже кожна дитина повинна бути соціалізована у суспільстві і комунікувати із дітками!

Усі кошти батьків Нікіти спрямовані на лікування і реабілітацію сина, тому самостійно забезпечити його таким необхідним для нього технічним засобом пересування змоги у них не було.

Мама Нікіти висловлює щиру вдячність усім небайдужим людям, які допомогли у зборі коштів на візочок!

Збір коштів проходив на сайті «Української біржі благодійності» у 2020 році. Тоді основною потребою був курс реабілітації для Нікіти, але через карантинні обмеження, хлопчику його не вдалося пройти. Тому зібрані кошти було вирішено направити на придбання візочка.