ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ КИЇВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ №7 (30.100 ГРН)

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ КИЇВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ №7 (30.100 ГРН)

Сьогодні 2 грудня 2021 року Фонд разом з нашими друзями та партнерами ФК «EasyPay» закупили засоби індивідуального захисту (рукавички, халати, антисептики) для Київської дитячої лікарні №7 на суму 30.100 гривень.

Київська міська дитяча лікарня №7 надає стаціонарну та амбулаторну медичну допомогу вторинного рівня дітям віком від 1 місяця до 18 років. Лікарня акредитована на вищу акредитаційну категорію та має статус «Лікарня доброзичлива до дитини».  

Не дивлячись на те, що боротьба з коронавірусом триває вже 2 роки і процес забезпечення усім необхідним мав би були налагоджений, ситуація в наших лікарнях залишає чекати кращого. Нашим медикам не вистачає навіть базових речей, таких як рукавички та рукавички.

Ми продовжуємо надавати допомогу лікарням і висловлюємо щиру вдячність лікарям за їх роботу!

Бережіть себе і піклуйтеся про оточуючих. Тільки спільними зусиллями ми можемо побороти пандемію і повернутися до звичного нормального життя без масок та обмежень.

Допомога надана у рамках програми «STOP.CORONAVIRUS».

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.