Центр социальных проектов будущего

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЛІКАРНІ

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Закупили та передали ЗІЗ на суму 5336 грн.

Сьогодні 8 жовтня 2020 року Фондом було закуплено та передано засоби індивідуального захитсту у відділення онкогематології Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні.

На жаль, світу і нашій країні довелось стикнутися з другою хвилею коронавірусу. Так, моментами просто хочеться забути про те, що така проблема є і жити, як і жили раніше. Та, на жаль, лише від нашого бажання — вірус не зникне. Поки ми чекаємо на вакцину, наше головне завдання захистити дітей на жителів нашої країни від цього вірусу.

Наш Фонд отримує листи від лікарень України та інших установ з проханням допомогти у боротьбі з корона вірусом, існує потреба в усьому – маски, рукавички, антисептики, бахіли, одноразові медичні костюми та багато іншого, уже не говорячи про апарати ШВЛ…

На превеликий жаль (!) наша країна не забезпечена усім необхідним для боротьби з вірусом, тому наше завдання сьогодні – не допустити, щоб ситуація погіршилася.

Уже зараз кожен охочий зможе зробити свій внесок, аби стати частиною цієї боротьби та забезпечити лікарні країни необхідними матеріалами. Це боротьба, в якій ми повинні перемогти. І зробимо для цього усе необхідне.

Хай Україна буде здоровою!

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.