Центр социальных проектов будущего

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ЛІКАРНІ НА 8.325 ГРН.

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ЛІКАРНІ НА 8.325 ГРН.

22 грудня 2020 року Фонд з нашими друзями та партнерами Полтавською дирекцією АТ «Укрпошта» закупили та передали засоби індивідуального захисту для пацієнтів та мед.персоналу Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні на суму 8325 грн.

В ПОКЛ ім. М.В.Скліфосовського функціонує 779 ліжок. В лікарні є наступні відділення та служби: перинатальний центр, офтальмологічне, ЛОР, щелепно-лицевої хірургії, ортопедо-травматологічне, нейрохірургічне, урологічне, гінекологічне, торакальної хірургії, судинної хірургії, хірургічне, проктологічне, відділення інтервенційної радіології , гастроентерологічний центр, кардіологічне, ревматологічне, ендокринологічне, гематологічне, неврологічне, обласний центр алергології та клінічної імунології, пульмонологічне, нефрологічний центр, в якому   функціонують  два гемодіалізні блоки, відділення реанімації та інтенсивної терапії, фізіотерапія, параклінічні відділення лікарні (рентгенологічне,  ендоскопічне,  УЗД, відділення функціональної діагностики, клінічна та імунологічна лабораторії), рентгенрадіологічне відділення; поліклінічне відділення (на 125 тисяч відвідувань в рік), приймальне відділення.

Друга хвиля коронавірусної інфекції нещадно ввірвалася в наше життя. Лікарні так і залишилися не забезпеченими вдосталь потрібними ресурсами та обладнанням для боротьби з коронавірусом.

Щотижня ми отримаємо від лікарень по всій території України заявки з проханням забезпечити установи хоча б основними засобами індивідуального захисту. І ми можемо забезпечувати цю потребу, завдяки вашій підтримці, друзі! В квітні 2020 року Фонд відкрив спеціальну програму «STOP. CORONAVIRUS» допомоги лікарням. Кожен може зробити свій внесок, аби стати частиною цієї боротьби та забезпечити лікарні країни необхідними матеріалами. Це боротьба, в якій ми повинні перемогти. І зробимо для цього усе необхідне.

Хай Україна буде здоровою!

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.