Центр социальных проектов будущего

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ РІВНЕНСЬКОЇ ЛІКАРНІ

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ РІВНЕНСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Сьогодні 27 квітня 2021 року Фондом були закуплені та передані засоби індивідуального захисту у вигляді масок та рукавичок  у дитяче ковідне відділення Рівненської обласної дитячої лікарні загальною вартістю 2.600 грн.

Рівненська ОДКЛ є єдиним в області багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, який надає спеціалізовану невідкладну і планову допомогу дітям області віком 0-17 років з важкою і складною патологією.

Уже рік Україна та увесь світ бореться з коронавірусною інфекцією — Covid-19. Це справжнє випробування, з яким стикнулося сучасне покоління. За рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС  в Рівненськіій області запроваджено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Медична система нашої держави не була готова до пандемії, тому без допомоги ззовні справитися було б не можливо. Лікарні України потребують засобів індивідуального захисту, існує потреба в усьому – маски, рукавички, антисептики, бахіли, одноразові медичні костюми та багато іншого, уже не говорячи про апарати ШВЛ…

Кожен охочий зможе зробити свій внесок, аби стати частиною цієї боротьби та забезпечити лікарні країни необхідними матеріалами. Це боротьба, в якій ми повинні перемогти. І зробимо для цього усе необхідне.

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.