Центр социальных проектов будущего

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЛІКАРНІ 10.300 ГРН.

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ЛІКАРНІ 10.300 ГРН.

Сьогодні 19 березня 2021 року Фондом було закуплено та передано засоби індивідуального захисту для Тернопільської міської лікарні для боротьби з коронавірусум на загальну суму 10.300 грн.

Уже рік Україна та увесь світ бореться з коронавірусною інфекцією — Covid-19. Це справжнє випробування, з яким стикнулося сучасне покоління. Медична система нашої держави не була готова до пандемії, тому без допомоги ззовні справитися було б не можливо.

Зараз ми на порозі нового локдауна, а лікарні України потребують засобів індивідуального захисту. Наш Фонд отримує листи від лікарень України та інших установ з проханням допомогти у боротьбі з корона вірусом, існує потреба в усьому – маски, рукавички, антисептики, бахіли, одноразові медичні костюми та багато іншого, уже не говорячи про апарати ШВЛ…

Кожен охочий зможе зробити свій внесок, аби стати частиною цієї боротьби та забезпечити лікарні країни необхідними матеріалами. Це боротьба, в якій ми повинні перемогти. І зробимо для цього усе необхідне.

Хай Україна буде здоровою!

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.