Центр социальных проектов будущего

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ЛІКАРНІ

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Закупили та передали ЗІЗ на 4333 грн.

Сьогодні 11 листопада Фонд оплатив та передав антисептики та рукавички у Волинську обласну дитячу лікарню на 4333 грн.

Наразі у лікарні скрутне становище із засобами індивідуального захисту, а особливо з антисептиками. Працівникам доводиться купляти їх за власний кошт, щоб хоч якось забезпечувати лікарню необхідними матеріалами.

Друга хвиля коронавірусної інфекції нещадно ввірвалася в наше життя. Лікарні так і залишилися не забезпеченими вдосталь потрібними ресурсами та обладнанням для боротьби з коронавірусом.

Щотижня ми отримаємо від лікарень по всій території України заявки з проханням забезпечити установи хоча б основними засобами індивідуального захисту. І ми можемо забезпечувати цю потребу, завдяки вашій підтримці, друзі! В квітні 2020 року Фонд відкрив спеціальну програму «STOP. CORONAVIRUS» допомоги лікарням. Кожен може зробити свій внесок, аби стати частиною цієї боротьби та забезпечити лікарні країни необхідними матеріалами. Це боротьба, в якій ми повинні перемогти. І зробимо для цього усе необхідне.

Хай Україна буде здоровою!

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.