ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ДЛЯ ХАРКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ (11.053 ГРН)

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ДЛЯ ХАРКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ (11.053 ГРН)

29 квітня 2021 року Фондом було закуплено та передано засоби індивідуального захисту, у вигляді рукавичок та масок в ковідне відділення Харківської обласної дитчої лікарні для боротьби з коронавірусом на загальну суму 11.053 грн

Covid-19 —  це справжнє випробування, з яким стикнулося сучасне покоління. Пандемія внесла  зміни в життя дітей та їхніх сімей – системи охорони здоров’я перевантажені, кордони закриваються, а школи та підприємства призупинили роботу.

Лікарні України не забезпечені усім необхідним для боротьби з вірусом, наш Фонд отримує листи  з проханням допомогти у боротьбі з корона вірусом.   Існує потреба в усьому – маски, рукавички, антисептики, бахіли, одноразові медичні костюми та багато іншого, уже не говорячи про апарати ШВЛ…

Кожен охочий зможе зробити свій внесок, аби стати частиною цієї боротьби та забезпечити лікарні країни необхідними матеріалами. Це боротьба, в якій ми повинні перемогти. І зробимо для цього усе необхідне.

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.