Центр социальных проектов будущего

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ДЛЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЛІКАРНІ

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ДЛЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Закупили та передали ЗІЗ на 6319 грн.

Сьогодні 4 березня 2021 року Фондом було закуплено та передано засоби індивідуального захисту у вигляді масок, комбінезонів, антисептиків, захисних екранів для обличчя, рукавичок, бахіл в онкологічне відділення Миколаївської обласної дитячої лікарні на загальну суму 6319 грн.

Наш Фонд отримує листи від лікарень України та інших установ з проханням допомогти у боротьбі з корона вірусом, існує потреба в усьому – маски, рукавички, антисептики, бахіли, одноразові медичні костюми та багато іншого, уже не говорячи про апарати ШВЛ…

На превеликий жаль (!) наша країна не забезпечена усім необхідним для боротьби з вірусом, тому наше завдання сьогодні – не допустити, щоб ситуація погіршилася.

Уже зараз кожен охочий зможе зробити свій внесок, аби стати частиною цієї боротьби та забезпечити лікарні країни необхідними матеріалами. Це боротьба, в якій ми повинні перемогти. І зробимо для цього усе необхідне.

Хай Україна буде здоровою!

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.