Центр социальных проектов будущего

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ДЛЯ ОДЕСЬКОЇ ЛІКАРНІ (10.500 ГРН.)

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ДЛЯ ОДЕСЬКОЇ ЛІКАРНІ (10.500 ГРН.)

14  квітня 2021 року Фонд разом з нашими друзями та партнерами АТ «Кристалбанк» закупили та передали засоби індивідуального захисту у вигляді захисних комбінезонів, масок та рукавичок у дитяче ковідне відділення Одеської обласної дитячої лікарні загальною вартістю 10 500 грн.

З 1 квітня в Одеській лікарні відкрилося ковідне відділення. Працює два блоки – один з дітками на підозру на коронавірус, у другому безпосередньо лікують. На разі у відділенні перебуває близько 30 дітей. Зав.відділення говорить, що раніше усіх діток вдавалося вилікувати, зараз же деякі помирають… Третя хвиля найсильніша.

Covid-19 —  це справжнє випробування, з яким стикнулося сучасне покоління. Уже рік Україна та увесь світ бореться з коронавірусною інфекцією . Пандемія сильно вплинула життя дітей та їхніх сімей – системи охорони здоров’я перевантажені, кордони закриваються, а школи та підприємства призупинили роботу

На превеликий жаль (!) наша країна не забезпечена усім необхідним для боротьби з вірусом. Лікарні України потребують засобів індивідуального захисту, існує потреба в усьому – маски, рукавички, антисептики, бахіли, одноразові медичні костюми та багато іншого, уже не говорячи про апарати ШВЛ…

Наше завдання сьогодні – не допустити, щоб ситуація погіршилася. Кожен охочий зможе зробити свій внесок, аби стати частиною цієї боротьби та забезпечити лікарні країни необхідними матеріалами. Це боротьба, в якій ми повинні перемогти. І зробимо для цього усе необхідне.

Підтримати проект «STOP. CORONAVIRUS» можна у платіжних терміналах, а також на нашому сайті, натиснувши кнопку «Пожертвувати» та обрати потрібний проект.