ЗБІР КОШТІВ НА ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ НА ПЛАТФОРМІ «ПОКУПОН»

ЗБІР КОШТІВ НА ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ НА ПЛАТФОРМІ «ПОКУПОН»

15 червня 2022 року Фонд розпочав збір коштів на допомогу людям, що постраждали від війни на платформі «Покупон».

Для того, щоб зробити внесок — потрібно обрати суми та будь-який зручний із запропонованих способів оплати.

Народ України зустрівся з найбільшим горем, яке могло спіткати нас, — війною, але ми віримо, що ми сильні і вистоїмо. А наша сила в єдності і підтримці один одного. Тисячі людей залишилися без домівок, мільйони були вимушені переміститися всередині країни та залишились без роботи. Прості люди, сім’ї з дітьми опинилися у ситуації, коли в них немає домівок, немає матеріального забезпечення, немає розуміння, як жити далі і що взагалі буде.

Найбільша кількість людей наразі перебуває в Західній частині України, тому що ці території виявилися найбільш безпечними. Але є й ті, хто не готовий залишати власне місто і домівку з різних причин, і таким людям також потрібна допомога. Є ті, хто знаходиться у найгарячіших точках і сміливо готовий давати відсіч за своє місто і своє життя, в такі населені пункти волонтери доставляють гуманітарну допомогу, і ми будемо продовжувати це робити, поки матимемо можливість.

Допомога людям передусім у продуктах, медикаментах і речах найпершої потреби. Ситуація із кожним днем не стає простішою, тому що переселенців стає все більше, фінансування шкіл та установ, де перебувають люди, немає, а люди виснажені та втомлені від війни, і волонтери також. У такі моменти чи не найважливіше продовжувати почату справу, поширювати добро та світло на наших землях для людей. Тому що Україна – це її народ.

Ваш будь-який внесок має цінність, адже:

10 грн – ціна пляшки води;

20 грн – ціна буханки хліба;

50 грн – упаковка каші;

100 грн – вартість суміші дитячого харчування;

200 грн – вартість упаковки підгузків для дитини;

500 грн – вартість індивідуальної медичної аптечки;

1 000 грн – десятиденне харчування для однієї людини;

5 000 грн – обладнання 10 спальних місць.

Дякуємо за вашу посильну участь! З вірою в Україну!

ПІДТРИМАТИ