Центр социальных проектов будущего

ЗБІР КОШТІВ НА ОПЕРАЦІЮ ДЛЯ СЕМЕНЮК ВЕРОНІКИ (ДЦП)

ЗБІР КОШТІВ НА ОПЕРАЦІЮ ДЛЯ СЕМЕНЮК ВЕРОНІКИ (ДЦП)

4 серпня 2020 року стартував збір коштів на операцію для Семенюк Вероніки (Хмельницька обл.) на суму 47 000 грн.

Дата народження: 12.06.2013 р.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез верхніх та нижніх кінцівок

ДОПОМОГТИ

Наблизитися до мрії

Вже сім років Вероніка бореться зі своїм тілом! Діагноз ДЦП не дає їй жити повноцінним життям, та він не може зламати її дух та прагнення. Вероніка ціленаправлено прямує до своєї мети – стати на ноги. «Вона весела, мила, дружелюбна та неймовірна дівчинка! Нею пишаються усі реабілітологи, які з нею займаються, а люди навколо захоплюються її щирістю і неймовірною посмішкою», – говорить про свою донечку мама Оля.

Операція – це шанс Вероніки звільнити свої ніжки від спастики і дати їм змогу ходити!З народження Вероніка не вміла нічого, що можуть звичайні діти, та своїм прагненням до кращого життя вона навчилася повзати, сидіти, пересуватися з допомогою мами з ходунцями! Цього року Вероніка «йде» до школи, вона вміє читати, рахувати, письмо дається дуже важко, та незважаючи на це вона любить малювати, так дівчинка висловлює свої почуття. Вероніка дуже дружелюбна та безмежно любить тварин. Життя в візку обмежує, та Вероніка все одно любить прогулянки на вулиці з друзями, грати в різні інтелектуальні ігри, малювати, писати, робить спроби допомагати на кухні. Весела, терпелива, наполеглива, активна, дружелюбна.

ЇЇ наполегливості та витримці заздрять всі навкруги. Я пишаюся її вмінням радіти життю, не зважаючи ні на що. Проходити цей тяжкий шлях з неймовірно чарівною посмішкою. Їй необхідна ця операція, щоб радіти життю повноцінно, мати змогу хоч залишки свого дитинства провести повноцінно, маючи змогу бути на рівні зі своїми однолітками!

Звертаємось до усіх небайдужих допомогти нам здійснити нашу мрію і подарувати Веронічці шанс на повноцінне життя без інвалідного візка!

ДОПОМОГТИ