Центр социальных проектов будущего

ЗБІР КОШТІВ НА СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ВІКИ

ЗБІР КОШТІВ НА СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ВІКИ

6 травня 2020 року Фондом було розпочато збір коштів на слухові апарати для Годун Вікторії (с. Тягинка, Херсонська обл.) на суму 40 000 грн..

Дата народження: 27.09.2010 р.
Діагноз: нейросенсорна туговухість 3-4 ст.

Коли для Віки виповнилося 2 роки, їй поставили діагноз «нейросенсорна туговухість». Що це означає? Ця симпатична 9-річна дівчинка майже не чує. Як це впливає на життя? Майже всі сфери життя дівчинки страждають від цього: у неї є неабиякі складнощі у спілкування з людьми, з розвитком мови, з навчанням; її не можна залишати саму, адже вона просто може не почути наближення небезпеки!Слух – надзвичайно важливий орган чуття для людини, і природа обділила її ним. Чи можна це виправити? Так, і для цього існують слухові апарати, які надзвичайно необхідні Віці.

Мама Віки Ольга виховує ще двоїх дітей (брата і сестру дівчинки), живуть вони без батька, тому забезпечити свою дитини дороговартісними апаратами мама просто не в змозі. При всій своїй любові і намаганням зробити життя своєї дитини краще – дівчинці потрібна допомога від небайдужих людей, аби врятувати її життя. Так, саме врятувати, адже перспективи і майбутнє Віки залежить від її розвитку, від її здатності чути, навчитися говорити досконало і спілкуватися… а найважливіше – досягти висот у гімнастиці. Гімнастика – це хобі Віки, з нею вона і прагне пов’язати своє життя.

Хвороба у дитини вроджена, але сам діагноз вдалося виявити трохи пізніше. Що відчуває мама, коли дізнається, що у її дитини такі проблеми? Шок, біль, відчай, а потім боротьба. Боротьба за успіх і повноцінне життя своєї дитини. Сьогодні ви можете стати важливим учасником у житті Віки. Хто знає, можливо перед нами майбутня чемпіонка України з гімнастики, а якщо й ні, то ця дитина заслуговує на цю «звичайнісіньку» і настільки неймовірну для нас здатність – чути.

ДОПОМОГТИ