Центр социальных проектов будущего

ЗБІР КОШТІВ НА ЯКІСНЕ ОБЛАДНАННЯ У НІКОПОЛЬСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК

ЗБІР КОШТІВ НА ЯКІСНЕ ОБЛАДНАННЯ У НІКОПОЛЬСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК

Наприкінці травня Фондом було розпочато збір коштів на нове обладнання у Нікопольський пологовий будинок (Дніпропетровська обл.). На даний момент у заклад необхідне акушерське ліжко та монітор пацієнта. Необхідні зібрати ще 238 тис. грн.

ДОПОМОГТИ

На жаль, більшість пологових будинків нашої країни не забезпечені якісним та технологічним обладнанням, особливо складна ситуація у районних центрах. У Нікопольському пологовому будинку, існує гостра потреба у якісних акушерських ліжках-трансформерах, а також у моніторі пацієнта, який дозволить контролювати стан жінки.

Акушерські ліжка-трансформери сучасного зразка дуже функціональні і зручні для надання допомоги жінкам під час пологів. Вони дуже практичні як для жінок, що народжують, так і для медперсоналу. Легко перебудовуються під будь-яку акушерську операцію, а також дуже мобільні, можна легко і швидко перевести жінку в операційну або прооперувати прямо на ній.

«Таких ліжок у нас, на жаль, немає. Поки ми про них тільки мріємо. Користуємося звичайними функціональними. У нас 5 пологових залів, такі ліжка потрібні у кожен зал», – ділиться директорка Пологового будинку Лідія В’ячеславівна.

Монітор пацієнта – також вкрай необхідне обладнання, що дозволяє спостерігати за станом породіллі або вагітної в реанімації і своєчасно проводити лікувальні заходи.

Нікопольський пологовий будинок обслуговує три міста і два райони: Нікополь, Покров, Марганець, Нікопольський і Томаківський райони, він розрахований на 1 500 пологів на рік. На сьогодні фонд поставив перед собою задачу обладнати районні пологові будинки, що не отримають майже ніякої допомоги та фінансування. В рамках цього проекту ми збираємо кошти на закупівлю акушерського ліжка та монітора пацієнта в Нікопольський пологовий.

ДОПОМОГТИ