ЗІЗ ДЛЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ЛІКАРНІ (15.000 ГРН.)

ЗІЗ ДЛЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ЛІКАРНІ (15.000 ГРН.)

Сьогодні 2 квітня 2021 року Фонд з нашими друзями та партнерами Полтавською дирекцією АТ «Укрпошта» закупили та передали засоби індивідуального захисту у Полтавську обласну дитячу лікарню загальною вартістю 15 000 грн.

Уже рік Україна та увесь світ бореться з коронавірусною інфекцією — Covid-19. Це справжнє випробування, з яким стикнулося сучасне покоління. Медична система нашої держави не була готова до пандемії, тому без допомоги ззовні справитися було б не можливо.

В ПОКЛ ім. М.В.Скліфосовського функціонує 779 ліжок. В лікарні є наступні відділення та служби: перинатальний центр, офтальмологічне, ЛОР, щелепно-лицевої хірургії, ортопедо-травматологічне, нейрохірургічне, урологічне, гінекологічне, торакальної хірургії, судинної хірургії, хірургічне, проктологічне, відділення інтервенційної радіології , гастроентерологічний центр, кардіологічне, ревматологічне, ендокринологічне, гематологічне, неврологічне, обласний центр алергології та клінічної імунології, пульмонологічне, нефрологічний центр, в якому   функціонують  два гемодіалізні блоки, відділення реанімації та інтенсивної терапії, фізіотерапія, параклінічні відділення лікарні (рентгенологічне,  ендоскопічне,  УЗД, відділення функціональної діагностики, клінічна та імунологічна лабораторії), рентгенрадіологічне відділення; поліклінічне відділення (на 125 тисяч відвідувань в рік), приймальне відділення.

Хай Україна буде здоровою!