ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ М.МИКОЛАЇВ (23.000 ГРН)
Сьогодні 19 квітня 2022 року Фонд передав наколінники, бінокль та посилювач сигналу для потреб наших захисників з військової частини у місті Миколаїв на загальну суму 23.000 гривень.
Наші військові героїчно тримають оборону України вже 55 днів! Щосекунди ризикуючи своїм життям задля збереження нашого з вами, вони наближають нашу перемогу!
Не кожен може тримати зброю та долучитися до військових дій, але кожен може зробити свій маленький внесок на допомогу нашій армії, задля її повного забезпечення та підвищення рівня бойової готовності.
Сьогодні вони наша сила, а ми їх опора та підтримка!
Долучайтеся до нашої програми фонду «Оборона України» — разом ми сила!
З вірою в Україну та у світле майбутнє!