МЕДИКАМЕНТИ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ХЕРСОНЩИНИ (26.400 ГРН)
Сьогодні 11 квітня 2022 року Фонд передав медикаменти для Херсонської дирекції АТ “Укрпошта” на потреби жителів Херсонської області на загальну суму 26.400 гривень.
У зв’язку з воєнними діями та окупацією Херсонської області, 1600 працівників “Укрпошти” опинилися у скрутному становищі і не мають доступу до необхідних ліків.
Люди, які, на жаль, не можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу повинні мати змогу хоча б допомогти собі чи ближньому самостійно. Інколи це дійсно питання життя чи смерті.
Незважаючи на небезпеку та обмежені ресурси, українці зараз об’єднані як ніколи! Щиро дякуємо за роботу волонтерів та допомогу всіх небайдужих людей!
Разом з вами ми наближаємо нашу перемогу та рятуємо тисячі життів!
З вірою в Україну! Бережіть себе!