ДОПОМОГА ДЛЯ КИЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ (10.000 ГРН)
Сьогодні 20 квітня Фонд передав 20 літрів олії Київській духовній академії і семінарії на загальну суму 10.000 гривень.
У зв’язку з війною на нашій землі, працівники академії долучилися до добрих справ та готують гарячі обіди для військовослужбовців ЗСУ, а також для територіальної оборони міста та області. Крім цього, у приміщенні академії функціонує укриття, для тих, хто потребує тимчасового прихистку.
Люди, які на даний час вимушені проживати в укриттях, дуже обмежені у ресурсах, потребу відчувають навіть у базових простих речах. На жаль, сьогодні вони можуть покладатися лише на допомогу небайдужих людей.
Дякуємо всім, хто долучається до проектів допомоги та не залишається осторонь!
Які б не спіткали нас труднощі, разом ми зможемо подолати все!
З любов’ю в серці та з вірою в Україну!